Pronájem Bytu 1+kk, terasa Praha 2 Vinohrady

03.12.2023

Uruguayská  Praha 2

Nájemné 22.900 Kč+ poplatky 1317 Kč + elektřina 2 180 Kč / měsíčně 

Nabízíme Vám k pronájmu pohodlný, reprezentativní a plně vybavený byt 1 + kk - 38 m2 s velkorysou venkovní terasou - 20m2 v Rezidenci Královské Vinohrady s perfektní dostupností do centra, umístěném ve vnitrobloku ulice Uruguayská. Byt se nachází jen pár kroků (2 min.) od Náměstí Míru, které je centrem celé čtvrti Královské Vinohrady a odkud se snadno dostanete metrem nebo tramvají do dalších živých pražských čtvrtí.

Bytu dominují dvě velká francouzská okna s bambusovými žaluziemi se vstupem na terasu. Elektrické snadno regulovatelné topení je umístěné pod podlahou z dřevěného masívu, ohřev teplé vody je zajištěn elektrickým kotlem. Kuchyňská linka zn. HANÁK je vybavena myčkou, lednicí, varnou deskou a odsavačem par. V koupelně je k dispozici pračka. V obývacím pokoji je vestavěný jídelní stůl a skvěle zabudovaná postel s úložným prostorem. Rozsáhlý úložný prostor je i ve vestavěných skříních v předsíni. Další vybavení bytu je patrné z přiložených fotografií.

Pohodlí, klid, nadčasový design, kvalita a vlastní terasa v srdci oblíbených Vinohrad. To vše nabízí v roce 2012 zkolaudovaný byt v projektu Rezidence Královské Vinohrady, vytvořený renomovanými architekty Ateliéru Escadra. Podařilo se zde něco nečekaného, ​​moderní styl bydlení zasadit do lokality tradičních Vinohrad. Pronájem bytu, který je v této nabídce, je určen těm, kteří hledají zázemí pro aktivní život, těm, kteří chtějí pohodlný a reprezentativní pronájem v samém centru Prahy a zároveň se nechtějí vzdávat moderního komfortu.

Královské Vinohrady jsou jednou z nejprestižnějších pražských adres. Kromě významných historických, kulturních a administrativních staveb zde najdete vyhlášené restaurace, bary a kavárny s typickou vinohradskou atmosférou. Lokalitu ještě zpříjemňuje rozlehlý upravený park Grébovka, v pěším dosahu jsou také Riegrovy sady.

 Zálohy na elektřinu 2 180 Kč.

 Zálohy na poplatky (vodné stočné, popelnice, úklid, provoz domu…) 1 317 Kč.

 Nájemné 22 900 Kč.

 Kauce ve výši jednoho měsíčního nájmu plus poplatky vč. elektřiny 26 397 Kč.

 Energetická Náročnost- Třída B -velmi úsporná

 Plus Provize RK.