Prodáno RD Sulice Praha-východ 

28.08.2023

Prodej RD s dispozicí  6+1, zahrada 1307m2 plus dvougaráž, Sulice Praha-východ

KUPNÍ CENA 15.900.000Kč

V obci Sulice, Praha-východ,   nabízíme k prodeji prostorný rodinný dům  s možností využití dalšího prostoru pro podnikání. Dům má dispozici 6+1, plus na pozemku je  samostatná stavba, dvougaráž, s možností využití pro podnikání.  Druhý domek má zastavěnou plochu 63m2, plus parkovaní pro 2 auta na pozemku. Pozemek je rovinatý, slunný, perfektně využitý, je osázený každoročně plodícími ovocnými keři  a stromy. Plocha zahrady je 1307m2, celková plocha pozemku 1527m2. Zajímavostí je, že dům stojí  v nadmořské výšce 492m2, čistý vzduch je zde dalším velkým bonusem, kde se bude dobře dýchat Vám i zahradě. Ovoce, které budete sklízet jsou jablka, meruňky, třešně, višně, švestky, lískové ořechy, rybíz, angrešt.

 Dvoupodlažní dům byl kolaudován   v roce 2004, jeho zastavěná plocha je 157m2, užitná plocha 218m2.   V přízemí rodinného domu, o podlahové ploše 145m2 se nachází krytý vstup, zádveří, hala se schodištěm do podkroví, toaleta a koupelna, šatna a dvě obytné místnosti, kuchyně, zimní zahrada. V podkroví o podlahové ploše 123m2  se nachází toaleta, koupelna, infra a finská sauna a další čtyři obytné místnosti. Ze dvou pokojů je vstup na  jihovýchodně orientovaný balkon s nádherným výhledem do okolí.  Dům má sklípek 9m2, využívaný na skladování  potravin a půdu jako úložný prostor.

 Dům je vytápěn elektrokotlem, v 1NP je topení řešeno podlahovým topením, ve 2. NP radiátory. Ohřev vody zajišťují dva bojlery o objemu 160l pro každé patro. Krb instalovaný v obývacím pokoji je ze šamotových cihel, zajistí Vám tak v zimním období dlouhodobou výhřevnost pro celý dům.

Dům je kompletně zateplený (12cm vata), včetně půdního prostoru a střechy. Náklady na provoz domu jsou 6500Kč měsíčně. PENB bude zpracován. Nemovitost má vlastní vrt (32m) s pitnou vodou, v případě potřeby je k dispozici obecní vodovod na hranici pozemku. Kanalizace je řešena septikem (33m3), napojení na veřejnou kanalizaci je možné, přípojka je na hranici pozemku. Dům má sedlovou střechu Bramac, zabezpečovací systém, čtyři kamery na domě, venkovní osvětlení.

Na pozemku je postavený domek, který lze využít jako dvougaráž, vzhledem k tomu, že má využitelný prostor i na půdě, je do domku přivedena voda, odpad, elektřina, lze je využít i pro podnikání. Tento domek má také samostatný příjezd z komunikace a umožňuje zaparkovat ještě dvě auta před domkem. Na střeše je umístěna vlastní anténa pro profesionální vysokorychlostní internet 750 Mbit/750 Mbit bez agregace s nepřetržitými službami. Anténa je ve vlastnictví majitelů domu a  zajišťuje internet dalším 100 objektům v okolí. Za službu internetu neplatíte a v případě potřeby lze také přes tuto páteřní síť provozovat vlastní počítačové servery.

Na domě vázne hypotéka u ČS a.s. Česká spořitelna Vám umožní převést hypotéku za stejných podmínek a to s úrokovou sazbou 1,89% s fixací do 30.4.2029. Zůstatek hypotéky je 9.180.000Kč. V případě Vašeho zájmu Váši žádost převezme finanční specialista, který je připraveny převod hypotéky pro Vás zařídit.

 Obec Sulice se nachází v okrese Praha-východ. Rozkládá se asi 23 kilometrů jihovýchodně od centra Prahy a 11 kilometrů jihozápadně od města Říčany. V brzké budoucnosti bude nová linka Metra D, Depo Písnice, pohodlně spojovat tuto loklaitu s metropolí.