Prodej 3+kk  - PRAHA 8 Holešovice 

01.04.2022

Prodej atypického bytu 3+kk v OV, 62,3m2, komora 

Praha 8 Holešovice, U Průhonu 20

KUPNÍ CENA 7.290.000 Kč

Představujeme Vám prodej atypického, střešními okny prosvětleného  a útulného bytu 3+kk ve skvělé lokalitě pražských Holešovic. Byt se nachází v 6NP rekonstruovaného domu, na adrese U Průhonu 20, Holešovice. Byt má celkovou plochu 62,3m2, obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice, samostatnou koupelnu s vanou, oddělenou toaletu a komoru v bytě.

Byt prodáváme včetně veškerého nábytku, který vidíte na fotografiích.

Dům má novou fasádu, právě dokončenou rekonstrukci společných prostor, novou střechu, výtah.

Byt prosel rekonstrukcí, nová je elektřina, rozvody vody, stoupačky, nové dřevěné podlahy, nová koupelna a toaleta. 

Měsíční náklady na byt - 4.800Kč plus elektřina. Náklady zahrnují fond oprav 530 Kč a splátku společného úvěru na rekonstrukci domu ve výši 1595Kč.

Holešovice dnes patří k nejzajímavějším pražským lokalitám. Spolu s Karlínem jsou jednou z mála historických pražských čtvrtí, kde se úspěšně snoubí stará architektura se zcela novou. Podobně se zde prolíná místní tradice s tvorbou mladých kreativců, jichž zde spousta pracuje a bydlí. Kromě největšího pražského tržiště zde najdete i řadu příjemných gastronomických podniků, od kaváren a hospůdek přes neformální bistra až po vyhlášené restaurace a kluby. V Holešovicích to prostě žije a nikdo se zde nemůže nudit.