PRODÁNO - Prodej  2+kk   PRAHA 9 Vinoř

27.03.2021

Prodej bytu 2+kk v OV, 45 m2, sklep, 

Praha 9 Vinoř, ul. Uherská

KUPNÍ CENA 4.271.000 KČ

Představujeme Vám novinku v naší nabídce:

Prodej bytu  v osobním vlastnictví, dispozice 2+kk o velikosti 45m2, s jižní orientací, se nachází v menším panelovém domě v klidné zástavbě oblíbené pražské Vinoři. Byt se nachází ve 3. patře  domu bez výtahu. K bytu náleží zděný sklep o velikosti 2m2.

 V bytě  proběhla rekonstrukce - nové rozvody elektřiny, rozvody vody, internet, stropní podhledy, nová plovoucí podlaha. K dokončení chybí kuchyňská linka, na kterou je zhotovena kompletní příprava, včetně rozvodu vody a odpadu pro myčku, digestoř.

K dotažení rekonstrukce k úplné dokonalosti doporučujeme výměnu sprchového koutu a umyvadla v koupelně a doplnění dveří do ložnice.

Dům je výborně spravovaný,  je nově zateplený, nová střecha, plastová izolační okna, nové stoupačky. V domě je společná kolárna, kočárkárna

  • náklady na bydlení  - 2 700 

 Lokalita navíc nabízí skvělé možnosti vyžití pro celou rodinu. Naleznete zde jak nově zbudovaná dětská hřiště, tak skvělá místa na klidné procházky přírodou. Za návštěvu rozhodně stojí zámecká obora Vinořského parku, Ctěnický háj nebo zelené údolí V Obůrkách. V okolí najdete krásné rybníky i kulturní památky. Mezi nejoblíbenější patří Ctěnický zámek s bohatým doprovodným programem, romantické duše pak zaujme nedaleká zřícenina hradu Jenštejn ze 14. století. Na své si ale přijdou i milovníci sportu. Ti ocení nejen nově vybudovanou multifunkční sportovní halu, ale i tenisové či volejbalové kurty, parkur, golfové hřiště a řadu cyklostezek.

Samostatnou kapitolou je pak komfort v podobě dokonalé občanské vybavenosti. Nechybí zde školky a školy, lékařská péče ani možnost pohodlných nákupů. Příjemným bonusem je nedaleké obchodní centrum v Letňanech. Na metro Letňany jezdí autobus od Vinořského zámku, cesta trvá 15 min.